atilahze
atilahze

يكي از اين جاذبه هاي بي نظير كه در ساحل كنار سينانگ بنا شده، دنياي زير آب لنكاوي است. با لحظه آخر همراه باشيد تا شما را بيشتر با اين آكواريوم آشنا كنيم. دنياي زير آب لنكاوي، آكواريومي حيرت انگيز است كه ساليانه گردشگران زيادي با تور لنكاوي براي بازديد از آن به اين شهر سفر مي كنند. دنياي زير آب لنكاوي كه به آكواريوم لنكاوي نيز شهرت دارد، چيزي بالغ بر 100 مخزن شيشه اي، 5 هزار موجود آبزي و 500 نوع ماهي دارد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۱۶:۲۳ ] [ atiye ] [ نظرات (0) ]
1. ديوار بزرگ چين :
اگر به چين سفر مي كنيد بازديد از اين ديوار عظيم و غول پيكر يكي از بهترين تجربه هاي شما خواهد بود به گونه اي كه اگر از ديوار چين ديدن نكنيد هيچ وقت سفرتان كامل نخواهد شد. قابل توجه گردشگران تور چين ، تور هاي متعددي براي بازديد از ديوار چين وجود دارد كه مي توانيد با انتخاب يكي از اين تور ها از قسمت مورد نظر اين ديوار بازديد نماييد و همچنين برخي از تور هاي چين بازديد از ديوار چين در پكيج هاي خود مي باشد.تور پكن

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۱۴:۵۹ ] [ atiye ] [ نظرات (0) ]

كشور تايوان متشكل از چندين مجمع الجزاير است كه در قسمت شرقي آسيا و در جنوبي سرقي چين واقع شده است. پايتخت تايوان تاپيه نام دارد كه در اين شهر، شما مي توانيد طلاقي فرهنگ غني 300 ساله تايوان و مدرنيته را به راحتي حس و مشاهده كنيد. تقريبا 75 درصد از مساحت جزيره را مناطق سخت و كوهستاني پوشانده اند و تنها يك سوم از اين مساحت را دشت هاي صاف و هموار شامل مي شوند، كه اكثريت جمعيت كشور در اين منطقه زندگي مي كنند. به عبارت ديگر مي توان گفت كه براي زندگي كردن بخش غربي جزيره داراي ازدحام جمعيت بيشتري است نسبت به بخش شرقي آن و اكثريت مردم در جلگه غربي جزيره سكنا گريده اند.

تور تايوان 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۲۱:۰۶ ] [ atiye ] [ نظرات (0) ]

هزينه رفت و آمد در كشور لبنان بالا است به طوري كه مي توان گفت براي اين منظور بايد دو برابر هزينه هاي ايران را پرداخت كنيد. گردشگرانتورلبنان براي اقامت در اين كشور بايد هزينه زيادي را متحمل شوند. مقدار پولي كه بايد بپردازيد كاملا با نوع هتلي كه انتخاب مي كنيد در ارتباط است و اگر هتل آپارتماني معمولي را براي اقامت خود انتخاب كنيد هزينه هاي شما كاهش مي يابد و اگر هتلي 5 ستاره انتخاب كنيد طبيعتا هزينه بيشتري بايد بپردازيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۲۰:۰۱ ] [ atiye ] [ نظرات (0) ]
آب و هواي مالزي استوايي است و البته رطوبت بالا آن هم در تمام سال ممكن است كه براي بعضي افراد آزار دهنده باشد. دماي هوا در اين كشور، در تمام طول روز از سي درجه بيشتر مي شود و شب ها هم كمتر ار بيست درجه نميشود. 
آب و هواي اين كشور تقريبا ثابت است و چندان تغييري نمي كند و دليل آن، وجود كوه هاي تي تي وانگ سا در شرق كشور و جزيره سوماترا است كه مانند حصاري اين كشور را محاصره كرده اند. گردشگران تور مالزي اگر به اين كشور زيبا سفر مي كنيد، منتظر بارش شديد باران باشيد، زيرا طبيعت سرسبز و زيباي جنگلي اين كشور نيز به دليل بارش همين باران ها مي باشد. ماه هاي سپتامبر تا آوريل، فصل بارش باران هاي موسمي در اين مالزي است، اما با اين حال هوا گرم است. 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۳۷:۳۳ ] [ atiye ] [ نظرات (0) ]

آب و هواي ارمنستان در ماه هاي آوريل تا اكتبر گرم ترين ماه اين كشور به شمار مي رود كه از ميان اين ماه ها ، ماه هاي ژوئيه ، اوت و سپتامبر گرم ترين ماه هاي ارمنستان مي باشد در صورتي كه در ماه ژوئيه و اوت دماي هوا به 40 درجه سانتي گراد هم مي رسد.در فصل زمستان كه ماه هاي ژانويه ، فوريه و ومارس ، و پاييز كه ماه هاي اكتبر ،  نوامبر و دسامبر مي باشد سردترين ماه هاي ارمنستان به حساب مي آيد اگر در اين ما ها به ارمنستان سفر مي كنيد حتمالباس گرم با خودتان بيريد.بهترين فصل سفر به ارمنستان بستگي به علاقه گردشگران دارد كه چه فصلي را انتخاب كنند. 

تور ارمنستان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۳۵:۵۴ ] [ atiye ] [ نظرات (0) ]

بلاروس، كشوري است كه به شش استان تقسيم شده، شهر مينسك، واقع در ايالت مينسك، يكي از خاص ترين استان اين كشور به شمار مي رود. بلاروس از لحاظ مساحت رتبه سيزدهم در اروپا را به خود اختصاص داده است. مساحت اين كشور حدود 200 هزار كيلومتر مربع است.
حدود 40% از سطح اين كشور را جنگل، حدود 3% را آب، حدود 45% را زمين هاي زراعتي تشكيل داده است. اين كشور به دليل نزديكي به درياي بالتيك داراي آب و هواي معتدل، بلاروس داراي زمستان بسيار سرد و تابستان هاي خنك و باراني مي باشد. حدود 10 هزار درياچه در بلاروس وجود دارد، اما اكثر اين درياچه‌ها كمتر از 5/0 كيلومتر مربع وسعت دارند. سه رودخانه اصلي به نام هاي، رود نمان، رودخانه پريپيات و رود دنپر در بلاروس جريان دارند.

تور بلاروس


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۳۴:۴۳ ] [ atiye ] [ نظرات (0) ]

رتبه پنجمين ساحل زيبا جهان، به سواحل «نوسادوا» در اين جزيره اختصاص دارد كه يكي از دلايل انتخاب تور بالي براي توريست ها تماشا اين ساحل مي باشد و اين ساحل از جذابيت خاصي براي گردشگران برخوردار است.
قابل توجه گردشگران تور بالي، آب و هوا اين شهر به گونه اي است كه هر زماني را كه براي مسافرت به اين جزيره انتخاب كنيد مناسب است و تقريبا درهمه ماه هاي سال اين جزيره مملو از گردشگران خارجي مي باشد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۳۳:۲۱ ] [ atiye ] [ نظرات (0) ]

اگر قصد سفر با تور كرابي را داريد خوب است بدانيد كرابي غالب بر 450 هزار نفر جمعيت دارد كه اغلب آن ها به زبان تايلندي سخن مي گويند و دين اكثريت اين مردم بودايي يا اسلام مي باشد. گردشگران تور كرابي مي توانند سوغاتي هاي متنوعي از جمله پارچه، زيور آلات دست ساز، صنايع دستي ساخته شده از صدف، ظروف سفالي و سراميكي، ابريشم تايلندي، وسايل چوبي و منبت كاري شده، خوراكي ها و شيريني هاي محلي تايلند، محصولات حصيري، اشياء عتيقه و غيره را از مراكز خريد و بازار هاي محلي كرابي خريداري كرده و با خود به ايران بياورند. همچنين جشنواره هاي زيادي مانند جشن چاك پرا در اين شهر برگزار مي شود كه گردشگران تور كرابي هم مي توانند در آن ها شركت كنند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۳۴:۳۳ ] [ atiye ] [ نظرات (0) ]

اقليم آب و هوايي آب و هواي شهر ابوظبي به طور كلي خشك و بياباني بوده و در تمام روز هاي سال هوا آفتابي است. اواسط ماه خرداد تا اواسط مهر ماه شهر ابوظبي گرم ترين روز هاي سال را تجربه مي كند و اين زمان خيلي مناسب سفر با تور ابوظبي نمي باشد، به استثناي افرادي كه براي گرفتن حمام آفتاب به اين شهر سفر مي كنند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۳۳:۰۰ ] [ atiye ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 554
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب